7 бер. 2017

Матусь любих ми вітаєм, щастя радості бажаєм!!!

На початку березня у нашому садчку пройшли святкові ранки, на яких діти вітали всіх жінок із весняним святом. Радіє все живе навколо, Тепла весняного багато. Сьогодні день такий чудовий - У наших мам рідненьких свято!
22 лют. 2017

Педагогічна рада в інтерактивній формі

Сьогодні відбулася педагогічна рада "Організація навчально-виховної роботи з формування патріотично-екологічного свчтогляду дошкільників" в цікавій інтерактивній формі. Були розглянуті питання: роль природи у вихованні особистості дошкільника; патріотично-екологічне виховання дошкільників за допомогою казок В.Сухомлинського; сталий розвиток для дітей дошкільного віку.
8 лют. 2017

Спорт - це сила, що розкриває дітям крила

У групі "Всезнайки" пройшло спортивне свято на "УРА". До дітей в гості завітав ведмедик та зайчик ,які провели з дітьми низку цікавих спортивних вправ.
20 січ. 2017

Відкриті заняття

У дошкільному закладі 19 та 20 січня відбулися відкриті заняття .19 січня у молодшій групі №2 "Дзвіночки" гостей приймала вихователь Новицька Марина Володимирівна , а 20 січня у середній групі №4 " Затійники"- вихователь Хлєбас Олена Борисівна.
19 груд. 2016

Свято Святого Миколая

Сьогодні до нас завітав святий Миколай! Він привітав дітей та робітників зі святом, подарував подарунки та побажав всім щастя, миру, здоров'я.
22 лист. 2016

Педагогічна рада "Значення рухової активості дитини для розвитку рухової активності дитини

На педагогічній раді розглядалися наступні питання: 1.Шляхи оптимізації рухової діяльності дошкільнят в умовах ДНЗ. 2.Про дотримання рухового режиму в ДНЗ №293. 3.Організація самостійної рухової діяльності- важливий складник процесу фізичного виховання дошкільнят ( із досвіду вихователів)
8 лист. 2016

відкрите заняття за проектом "Вчимося жити разом"

У старшій групі № 6 вихователь Лелека Н.М. провела відкрите заняття за проектом "Вчимося жити разом"
28 жовт. 2016

Осінній ярмарок

Осінній ярмарок запросив на гостини всіх малят та співробітників дошкільного закладу.
27 вер. 2016

З днем вихователя!

Вітаємо усіх працівників дитячих навчальних закладів зі святом!! Бажаємо успіхів, натхнення та впевненості в майбутньому!!!
23 серп. 2016

Зі святом Незалежністі України!

в дитячому садку пройшли заняття з національно- патріотичного виховання до дня Незалежністі України!