Рекомендації для батьків

Платформи для розвитку дошкільнят

НУМО-сайт

❑ Виберіть на сайті навичку, яка вас цікавить. ❑ Подивіться відеоролик, який пояснює необхідність певної навички та методи її формування. ❑ Ознайомтеся із кроками її розвитку детальніше. ❑ Прочитайте десять порад Розкажи — Зроби — Спитай про те, як її розвинути. ❑ Окрім того, створено серію постерів, що покликані розповісти батькам про важливі для гармонійного розвитку навички, якими має володіти дитина дошкільного віку.

НУМО-бот Numo_bot покликаний розсилати чіткі й зрозумілі вправи щодо того, як розвинути ту чи іншу навичку в дошкільняти. 1.Зайдіть у чат-бот за посиланням або ж знайдіть його у пошуковому рядку (бажано з телефона). 2.Натисніть кнопку Розпочати, або ж /start. 3.Введіть ім’я та вік дитини. 4.За бажанням можете пройти опитування щодо навичок та здібностей дитини. 5.Читайте загальний каталог порад або ж індивідуально підібрані ідеї для розвитку саме вашої дитини.

"Хмаринка"- розважально-пізнавальний YouTube-канал: вивчення цифр, абетки, знайомство з навколишнім світом.

•Чудо-юдо — ресурс з матеріалами для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Весь контент є безкоштовним і доступним для завантаження, включно з авторськими розробками від викладачів. •YouTube-канал Ukranimaua — повна колекція мультфільмів студій «КиївНаукФільм» та «УкрАнімаФільм», починаючи з 1961 року. Якщо хочете, щоб діти мали тих же героїв дитинства, що й ви.

•Kazkar.info — це сайт із казками всіх народів світу, є багато легенд України, вірші, мультики та аудіоказки.

•Tuxpaint — програма для вивчення основ малювання за допомогою різних інструментів, можна починати з трьох років.

•Розмальовки в режимі онлайн на ресурсі «Дошкольники», також пазли, кросворди.