Вітаміни нас врятують і здоровя подарують

У дитячому садку пройшла музична розвага " Вітаміни нас врятують і здоровя подарують" У гості до дітей завітав лікар Айболить, і ще раз нагадав дітям про користь овочів та фруктів та наголосив, щоб бути здоровим потрібно не тільки правильно харчуватися, а й займатися спортом.

25 вер. 2015

День дошкілля

Вже осінь стукає в віконце, Круждяє листячко в танку, І шле цілунок ніжне сонце Усім, хто робить в дитсадку! Сьогодні наші дітки привітали улюблених вихователів і всіх працівників дитячого садка з професійним святом.
1 вер. 2015

1 Вересня -веселе свято для малят!!

дошкільнята нашого закладу зустріли свято Знань з театром "Оленка" та виставою "День Знань у лісі". Лисичка, Заяць та Ведмідь провели екскурсію для дітлахів лісними стежками, подорожували літаком та повторювали правила безпечної поведінки.
31 серп. 2015

Педрада

2015-2016 навчальний рік розпочався педрадою "Якісна освіта - запорука самореалізації" на якій педколектив затвердив план освітньо-виховної роботиколективу, обговорював науково-методичні проблеми області, міста та району, та визначив основні напрямки на навчальний рік.
23 черв. 2015

"Веселі старти" - на радість малечі

Метою проведення "Веселих стартів" є виявлення здібностей та інтересів дітей, виховання вольових якостей, розвиток прагнення до перемоги, впевненості у своїх силах, навчання не тільки одержувати радість від своїх результатів, але й переживати за своїх товаришів.
2 черв. 2015

День захисту дітей

Літнє оздоровлення розпочалося святом День захисту дітей. Свято пройшло весело, емоційно, яскраво, дало малечі великий заряд бадьорості.
22 трав. 2015

Прощавай, наш дитсадок!

Час швидко лине, особливо для дітей. Неначе вчора дітки вперше прийшли до садочку,а сьогодні вони уже випускники. 15 та 22 травня у КЗО ДНЗ № 293 відбулися випускні ранки, де діти весело танцювали, співали, пращаючись з дошкільним життям та дякували всім за турботу.