13 квіт. 2017

Від постійних друзів дитсадка - учнів школи №16
9 бер. 2017

До дня народження Т.Г.Шевченка

В день народження великого Кобзаря, діти нашого садочка здійснили подорож до міні музея Т.Г.Шевченка, де познайомилися з його життєвим шляхом та творчістю.
7 бер. 2017

Матусь любих ми вітаєм, щастя радості бажаєм!!!

На початку березня у нашому садчку пройшли святкові ранки, на яких діти вітали всіх жінок із весняним святом. Радіє все живе навколо, Тепла весняного багато. Сьогодні день такий чудовий - У наших мам рідненьких свято!
22 лют. 2017

Педагогічна рада в інтерактивній формі

Сьогодні відбулася педагогічна рада "Організація навчально-виховної роботи з формування патріотично-екологічного свчтогляду дошкільників" в цікавій інтерактивній формі. Були розглянуті питання: роль природи у вихованні особистості дошкільника; патріотично-екологічне виховання дошкільників за допомогою казок В.Сухомлинського; сталий розвиток для дітей дошкільного віку.
8 лют. 2017

Спорт - це сила, що розкриває дітям крила

У групі "Всезнайки" пройшло спортивне свято на "УРА". До дітей в гості завітав ведмедик та зайчик ,які провели з дітьми низку цікавих спортивних вправ.
20 січ. 2017

Відкриті заняття

У дошкільному закладі 19 та 20 січня відбулися відкриті заняття .19 січня у молодшій групі №2 "Дзвіночки" гостей приймала вихователь Новицька Марина Володимирівна , а 20 січня у середній групі №4 " Затійники"- вихователь Хлєбас Олена Борисівна.
22 квіт. 2016

Тиждень Безпеки дитини

З 18 по 22 квітня у ДНЗ пройшов тиждень Безпеки дитини, під час якого діти поглибили свої знання про особисту безпеку та закріпили правила поведінки в екстремальних ситуаціях, а також проводилась робота з педагогічним колективом та працював консультативний пункт для батьків. Завершився тиждень безпеки цікавим дійством, в якому діти мали змогу особисто прийняти участь у подоланні екстремальних ситуацій при допомозі пожежних та лікаря Айболитя
6 квіт. 2016

День спортивних розваг

Під час вісняних канікул у нашому садочку пройшов день спортивних розваг весело та гучно під девізом "В здоровому тілі - здоровий дух". До дітей завітали в гості веселі клоуни, доктор Айболить та непоседучий Карлсон. Діти змагалися, грали в ігри, весело сміялися. Рухливі ігри та вправи продовжились на свіжому повітрі під час прогулянок.
4 бер. 2016

Колектив КЗО ДНЗ № 293 вітає всіх Жінок з весняним святом!!

3 та 4 березня 2016 року у дошкільному закладі пройшли святкові ранки присвячені 8 Березня. Діти дошкільних груп запросили до себе в гості любих матусь, бабусь та сестричок. Привітали їх із святом та проголосили на їхню честь багато чудових, ласкавих слів. Діти своїи матусям розповідали вірші, танцювали, співали, грали з ними та показали виставу "Попелюшка на сучасний лад".
17 лют. 2016

Майстер класи

У дошкільному закладі пройшли майстер класи зобразотворчої діяльності - ліплення із солоного тіста та пластиліну, за частю студентів ДПКДНУ ім. Олеся Гончара група ДО 132\9 (викладач образотворчої діяльності Пенська Н.М., керівник педагогічної практики Козлова О.І.) Майстер класи проходили у дошкільних групах "Затійники" - вихователь Хлєбас О.Б., "Всезнайки" - вихователь Дубініна Н.М., "Капітошки" - вихователь Каракуця Н.І. активну участь у заході взяла практичний психолог закладу Ягджиєва В.А. Усі учасники отримали величезний заряд позитивних ємоцій.