24 квіт. 2015

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З 20.04.2015 по 24.04.2015 у КЗО ДНЗ № 293 пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності дошкільнят. Було проведено заходи відповідно до розробленого плану спрямовані на формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров*я та життя, поліпшення якості навчально- виховної роботи з питань особистісної безпеки та захисту життя. А саме: бесіди; заняття; рухливі, дидактичні, рольові ігри; тренінги; моделювання ситуацій.
20 бер. 2015

Атестація педагогічних працівників

20.03.2015 року у дошкільному закладі прошла атестація педагогічних працівників. Вихователі Заїченко Т.О., Якименко О.А., Плахотна О.П. підтвердили свій 9 тарифний розряд. Атестаційною комісією закладу порушено клопотання перед атестаційною комусією ІІ рівня пприсвоєння музичному керівнику Ніколаєнко С.Ю. присвоїти кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії" та підтветдити вихователю Лелеці Н.М. ранішеприсвоєну кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії"
19 бер. 2015

Казка чи казкотерапія?Виховання чи лікування?

На цьому тижні в нашому садочку відбулися колективні перегляди нетрадиційних занять у групах раннього віку (вихователь Заїченко Т.О.) та молодшого віку (вихователь Лелека Н.М.) за темою: "Роль казки в освітньо-виховному процесі".А завершився тиждень обміном думок за круглим столом,де кожен висловив свою думку та поділився враженнями.
18 бер. 2015

У дитячому садочку діти миють руки тільки теплою водою

Прочитавши статтю «У дитячому садку Дніпропетровська тиждень не купували новий воднагреватель і змушували дітей мити руки холодною водою», і вникнувши в цю проблему, були обурені некомпетентністю автора в цьому питанні.
6 бер. 2015

Святкові ранки до Дня 8 Березня

6 березня у нашому садочку пройшли святкові ранки "Тобі ,моя люба, найкраще у світі".Діти із задоволенням привітали своїх мам віршами ,піснями ,танцями,виставами, в яких виразили свою любов та повагу до своїх матусь. Колектив дошкільного закладу вітає всіх жінох зі святом,щиро бажає міцного здоров*я,весняного настрою та мирного неба!!!
26 лют. 2015

Педагогічна рада

Відповідно до плану освітньо-виховної роботи у КЗО ДНЗ №293 відбулася педагогічна рада на тему "Комунікативна гра як засіб розвитку культури спілкування у дітей старшого дошкільного віку".Під час педагогічної ради психолог Круглова В.П.провела психолого-педагогічний тренінг для педагогів "Комунікативна компетентність сучасного вихователя".Вихователь -методист Дубініна Н.М. дала інформацію педагогам про сталий розвиток для дошкільнят.
17 лют. 2015

"Зиму проводжаємо,Весну зустрічаємо!"

Колектив ДНЗ разом дітлахами проводжали Зиму та зустрічали Весну Масляною.До содочку в гості завітав театр,герої якого дивували та веселили дітей,зарядили позитивом та подарували всим чудовий настрій!!!
29 січ. 2015

Круглий стіл "Сучасний погляд на моральний розвиток дошкільників"

29 січння 2015 року у КЗО ДНЗ № 293 відбулося засіданя круглого столу на якому була порушена актуальна тема " Сучасний погляд на моральний розвиток дошкільників." Педагогами були розглянуті та обговорені наступні питання: - Сім"я - перша школа морального зростання; - Основні компоненти соціалізації особистості в освітньому процесі.