19 бер. 2015

Казка чи казкотерапія?Виховання чи лікування?

На цьому тижні в нашому садочку відбулися колективні перегляди нетрадиційних занять у групах раннього віку (вихователь Заїченко Т.О.) та молодшого віку (вихователь Лелека Н.М.) за темою: "Роль казки в освітньо-виховному процесі".А завершився тиждень обміном думок за круглим столом,де кожен висловив свою думку та поділився враженнями.
18 бер. 2015

У дитячому садочку діти миють руки тільки теплою водою

Прочитавши статтю «У дитячому садку Дніпропетровська тиждень не купували новий воднагрівач і змушували дітей мити руки холодною водою», і вникнувши в цю проблему, були обурені некомпетентністю автора в цьому питанні.
6 бер. 2015

Святкові ранки до Дня 8 Березня

6 березня у нашому садочку пройшли святкові ранки "Тобі ,моя люба, найкраще у світі".Діти із задоволенням привітали своїх мам віршами ,піснями ,танцями,виставами, в яких виразили свою любов та повагу до своїх матусь. Колектив дошкільного закладу вітає всіх жінох зі святом,щиро бажає міцного здоров*я,весняного настрою та мирного неба!!!
26 лют. 2015

Педагогічна рада

Відповідно до плану освітньо-виховної роботи у КЗО ДНЗ №293 відбулася педагогічна рада на тему "Комунікативна гра як засіб розвитку культури спілкування у дітей старшого дошкільного віку".Під час педагогічної ради психолог Круглова В.П.провела психолого-педагогічний тренінг для педагогів "Комунікативна компетентність сучасного вихователя".Вихователь -методист Дубініна Н.М. дала інформацію педагогам про сталий розвиток для дошкільнят.
17 лют. 2015

"Зиму проводжаємо,Весну зустрічаємо!"

Колектив ДНЗ разом дітлахами проводжали Зиму та зустрічали Весну Масляною.До содочку в гості завітав театр,герої якого дивували та веселили дітей,зарядили позитивом та подарували всим чудовий настрій!!!
29 січ. 2015

Круглий стіл "Сучасний погляд на моральний розвиток дошкільників"

29 січння 2015 року у КЗО ДНЗ № 293 відбулося засіданя круглого столу на якому була порушена актуальна тема " Сучасний погляд на моральний розвиток дошкільників." Педагогами були розглянуті та обговорені наступні питання: - Сім"я - перша школа морального зростання; - Основні компоненти соціалізації особистості в освітньому процесі.