1 серп. 2017

День народження ляльки

В дитячий садок знову завітав театр " Посмішка" .Діти сттали свідками того,як можуть здійснюватись мрії в День народження....
18 лип. 2017

Цікаво та повчально

В дитячий садок з дружнім візитом завітали представники національної поліції України. Зустріч проходила в теплих обставинах та повчально для дітей.
12 лип. 2017

М'яч чудовий шкіряний - він веселий і прудкий

Веселі старти з елементами футболу
6 лип. 2017

Морські мешканці в гостях у дітей

Свято Нептуна в дитсадку
1 черв. 2017

День захисту дітей

КЗО ДНЗ № 293 вітає дітлахів та їх батьків зі святом
23 трав. 2017

Педагогічна рада "Створення гуманістичного освітнього середовища дошкільного закладу як чинник успішної соціалізації вихованців"

Сьогодні відбулося засідання педагогічної ради, на якому було розглянуто наступні питання:- про підсумки освітньо-виховної роботи за рік, - стан гурткової роботи, - затвердження плану літнього оздоровлення.
19 трав. 2017

Прощавай наш, дитсадок!

Ось і пролунала остання, прощальна пісня на випускному святі...Здавалось, зовсім недавно батьки привели своїх малюків до садочку, та вже сьогодні вони майже школярі... Тож побажаємо їм щасливої дороги у майбутнє!!!
21 квіт. 2017

Тиждень безпеки дитини

Театр "Комікси" в гостях у дітей з розважально-пізнавальною програмою "Безпека дитини"
13 квіт. 2017

Вистава для малят

Від постійних друзів дитсадка - учнів школи №16
9 бер. 2017

До дня народження Т.Г.Шевченка

В день народження великого Кобзаря, діти нашого садочка здійснили подорож до міні музея Т.Г.Шевченка, де познайомилися з його життєвим шляхом та творчістю.