28 лип. 2020

Спортивні розваги - для розвитку й забави

Активний рухливий відпочинок - запорука здоров'я і доброго настрою дітей, їхнього постійного інтересу до фізичних вправ, уміння застосовувати набуті рухові навички в різних умовах.
22 лип. 2020

Свято "Чарівної крейдочки"

У дошкільному закладі відбулося свято "Чарівної крейдочки". Діти подружилися з нею та розповіли, за допомогою малюнків, про свій настрій та мрії.
4 черв. 2020

УВАГА БАТЬКИ!!!

з 08.06.2020р. дошкільний заклад відновлює роботу в умовах карантину. Просимо Вас уважно ознайомитись з правилами поведінки на території закладу та відповідально відноситись до їх виконання.
11 бер. 2020

УВАГА КАРАНТИН!!!

Дошкільний заклад в зв'язку з карантином закривається та переходе на дістанційну освіту дітей.Дистанційна освіта буде проводитися вихователями в кожній віковій групі через соціальні мережі.
18 лист. 2019

З 18.11.2019 по 22.11.2019 в дошкільному закладі буде проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

Мета: Обгронтувати важливість дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі для збереження життя та здоров'я дітей.
24 жовт. 2019

Семінар- тренінг для вихователів. "Розвиток комунікативної культури педагогів в сучасному дошкільному закладі.

Мета семінару тренінгу: Створити умови для розвитку комуникативної культури педагогів. Ознайомити з базовими положеннями теорії спілкування. Формувати навички ефективної взаїмодії. Розвинути комуникативні вміння за допомогою ігрових методів навчання.
2 вер. 2019

Свято єднає друзів!

Знову у дитсадку зустрілися, після літнього оздоровлення друзі, які вважають дитсадок своїм другим домом.
17 трав. 2019

Методичне об'єднання для вихователів Центрального району

17 травня 2019 року на базі КЗО ДНЗ № 293 "Журавка" відбулося методичне об'єднання для вихователів Центрального району "Вчимося жити разом". На заході була присутня методист МЦ Паук С.Л.
26 груд. 2018

Новорічні ранки сповістили про наближення Новорічних свят!!

З Новом роком, друзі милі Вас дозвольте привітати Щастя, радості і миру Вам всім щіро побажати!
7 груд. 2018

Навчальна євакуація ДНЗ за сигналом "Увага всім"

06.12.2018 року відбулась навчальна євакуація всіх працівників та дітей за сигналом "Увага всім!"