17 лют. 2016

Майстер класи

У дошкільному закладі пройшли майстер класи зобразотворчої діяльності - ліплення із солоного тіста та пластиліну, за частю студентів ДПКДНУ ім. Олеся Гончара група ДО 132\9 (викладач образотворчої діяльності Пенська Н.М., керівник педагогічної практики Козлова О.І.) Майстер класи проходили у дошкільних групах "Затійники" - вихователь Хлєбас О.Б., "Всезнайки" - вихователь Дубініна Н.М., "Капітошки" - вихователь Каракуця Н.І. активну участь у заході взяла практичний психолог закладу Ягджиєва В.А. Усі учасники отримали величезний заряд позитивних ємоцій.
11 лют. 2016

Допомога птахам в зимку

В зимовий період дуже важко птахам добувати собі їжу. Вихованці разом з батьками виготувили в домашніх умовах годівнички і таким чином діти мають змогу підгодовувати пташок у складний період їхнього життя та привчатися дбайливо відноситися до навколишнього середовища.
3 лют. 2016

Зверніть увагу!

Інформація щодо попередження загибелі людей на водних об'єктах в зимовий період
1 лют. 2016

Профілактика грипу у вихованців дитячого закладу

В зимовий період організм дитини потребує додаткової вітамінізації та фізичного загартування. Вихователі дошкільного заладу турбуються про здоров'я своїх вихованців та проводят заходи з профілактики захворюваності на грип: ретельно миють руки, вживають вітаміни ( цибулю, часник, свіжі яблука та фруктовий сік).Щодня проводиться ранкова гімнастика, гімнастика пробудження та рухливі ігри на свіжому повітрі.
20 січ. 2016

Театр "Дом" вистава "Подорож до чарівного лісу"

Сьогодні до дітей завітав театр "Дом" з виставою "Подорож до чарівного лісу". Казкові герої нагадали дітям правила поведінки з безпеки життєдіяльності.
6 січ. 2016

Різдвяні посиденьки

Слідуючи народним традиціям ,у дошкільному закладі відбулася музична розвага " Різдвяні посиденьки " де діти із задовоенням вітали всіх із святами,колядували , співали, грали в народні ігри.
25 груд. 2015

З Новим 2016 роком!!!!

У дошкільному закладі весело та дружно зустріли Новий рік малята з батьками та казковими героями : Дідом Морозом, Снігуронькою та тітонькою Жарою. З роком Мавпочки вітаєм Щастя, радощів бажаєм, Та в коморах добра кучі, Мирних днів, дітей співучих, Щоб здоров'я не минало, А грошей на все хватало. Засяє зірка на поріг- З Новим Роком Вас Усіх!!!!!
16 груд. 2015

час театралізованої діяльності

16 грудня діти середньої групи "Всезнайки" разом із лісовими мешканцями із казки "Лісова хатинка" вчилися дружити, захищати одне одного, бути відповідальними. Разом із звірятами діти весело провели час, отримали заряд бадьорості та веселий настрій на цілий день.
2 груд. 2015

Вчимо креативності

У нашому садочку дітей вчили нетрадиційним технікам малювання ,а саме : у старшій групі "Капітошки" - ниткографії, а у молодшій групі " Затійники" - плямографії. На заняттях були задіяні студенти Дніпропетровського педагогічного коледжу ДНУ ім. О.Гончара.
26 лист. 2015

Вітаміни нас врятують і здоровя подарують

У дитячому садку пройшла музична розвага " Вітаміни нас врятують і здоровя подарують" У гості до дітей завітав лікар Айболить, і ще раз нагадав дітям про користь овочів та фруктів та наголосив, щоб бути здоровим потрібно не тільки правильно харчуватися, а й займатися спортом.