28 жовт. 2016

Осінній ярмарок

Осінній ярмарок запросив на гостини всіх малят та співробітників дошкільного закладу.
27 вер. 2016

З днем вихователя!

Вітаємо усіх працівників дитячих навчальних закладів зі святом!! Бажаємо успіхів, натхнення та впевненості в майбутньому!!!
23 серп. 2016

Зі святом Незалежністі України!

в дитячому садку пройшли національно- патриотичні заняття до дня Незалежності України!
15 лип. 2016

Веселі старти

У дитячому садку пройшли "Веселі старти" між командами "Барвінчата"( старший дошкільний вік) та "Козачата"( середній дошкільний вік). Команди завзято змагалися, показали свою спритність, але в підсумку перемогла дружба!
31 трав. 2016

Випускне свято

Біжать роки, невпинний час. Як швидко дні ті пролетіли, Коли в садочок перший раз Нам привели малят невмілих! Вони мужніли і росли. Навчились нового багато, Тепер вони - випускники! У них було сьогодні свято.
31 трав. 2016

Підсумкова педагогічна рада

25.05.2016 року у дошкільному закладі відбулась підсумкова педагогічна рада, на якій розглідалися питання: про підсумки освітньо-виховної роботи за навчальний рік; про виконання програми "Дитина у дошкільні роки" по віковим групам; про стан виконання гурткової роботи; про затвердження плану літнього оздоровлення.
11 трав. 2016

Інтерактивні ігри з педколективом

10 травня 2016 року в дошкільному закладі було проведено інтерактивні ігри з працівниками закладу. Метою проведення ігр було сприяння стабілізації емоційного стану, зніження нервової напруги і оптимізація настрою та зміцнення дружніх взаємовідносин у колективі.
22 квіт. 2016

Тиждень Безпеки дитини

З 18 по 22 квітня у ДНЗ пройшов тиждень Безпеки дитини, під час якого діти поглибили свої знання про особисту безпеку та закріпили правила поведінки в екстремальних ситуаціях, а також проводилась робота з педагогічним колективом та працював консультативний пункт для батьків. Завершився тиждень безпеки цікавим дійством, в якому діти мали змогу особисто прийняти участь у подоланні екстремальних ситуацій при допомозі пожежних та лікаря Айболитя
6 квіт. 2016

День спортивних розваг

Під час вісняних канікул у нашому садочку пройшов день спортивних розваг весело та гучно під девізом "В здоровому тілі - здоровий дух". До дітей завітали в гості веселі клоуни, доктор Айболить та непоседучий Карлсон. Діти змагалися, грали в ігри, весело сміялися. Рухливі ігри та вправи продовжились на свіжому повітрі під час прогулянок.
1 квіт. 2016

Хто сміється- тому здоров'я додається

1 квітня вихованці дошкільного закладу провели весела та скористю для здоров'я. Вони багато жартували, розігрували один одного, грали в цікаві ігри, змагались між собою у спритності та багато весело сміялися, додаючи собі заряд бадьрості та позитивні емоції. Вітаємо всіх з днем СМІХУ!!!!