15 лип. 2016

Веселі старти

У дитячому садку пройшли "Веселі старти" між командами "Барвінчата"( старший дошкільний вік) та "Козачата"( середній дошкільний вік). Команди завзято змагалися, показали свою спритність, але в підсумку перемогла дружба!
31 трав. 2016

Випускне свято

Біжать роки, невпинний час. Як швидко дні ті пролетіли, Коли в садочок перший раз Нам привели малят невмілих! Вони мужніли і росли. Навчились нового багато, Тепер вони - випускники! У них було сьогодні свято.
31 трав. 2016

Підсумкова педагогічна рада

25.05.2016 року у дошкільному закладі відбулась підсумкова педагогічна рада, на якій розглідалися питання: про підсумки освітньо-виховної роботи за навчальний рік; про виконання програми "Дитина у дошкільні роки" по віковим групам; про стан виконання гурткової роботи; про затвердження плану літнього оздоровлення.
11 трав. 2016

Інтерактивні ігри з педколективом

10 травня 2016 року в дошкільному закладі було проведено інтерактивні ігри з працівниками закладу. Метою проведення ігр було сприяння стабілізації емоційного стану, зніження нервової напруги і оптимізація настрою та зміцнення дружніх взаємовідносин у колективі.
22 квіт. 2016

Тиждень Безпеки дитини

З 18 по 22 квітня у ДНЗ пройшов тиждень Безпеки дитини, під час якого діти поглибили свої знання про особисту безпеку та закріпили правила поведінки в екстремальних ситуаціях, а також проводилась робота з педагогічним колективом та працював консультативний пункт для батьків. Завершився тиждень безпеки цікавим дійством, в якому діти мали змогу особисто прийняти участь у подоланні екстремальних ситуацій при допомозі пожежних та лікаря Айболитя
6 квіт. 2016

День спортивних розваг

Під час вісняних канікул у нашому садочку пройшов день спортивних розваг весело та гучно під девізом "В здоровому тілі - здоровий дух". До дітей завітали в гості веселі клоуни, доктор Айболить та непоседучий Карлсон. Діти змагалися, грали в ігри, весело сміялися. Рухливі ігри та вправи продовжились на свіжому повітрі під час прогулянок.
1 квіт. 2016

Хто сміється- тому здоров'я додається

1 квітня вихованці дошкільного закладу провели весела та скористю для здоров'я. Вони багато жартували, розігрували один одного, грали в цікаві ігри, змагались між собою у спритності та багато весело сміялися, додаючи собі заряд бадьрості та позитивні емоції. Вітаємо всіх з днем СМІХУ!!!!
22 бер. 2016

Пригоди Чебурашки о дитячому садочку "Журавка"

У світ пригод та чародійства поринули діти разом із Чебурашкою та його друзями. Вони разом подорожували, знаходили вихід із незвичайних ситуацій, проявляли себе смиливими, винахідливими, товариськими та кмітливими. Вчилися бути відпвідальними за свої вчінки та вчинки друзів.
4 бер. 2016

Колектив КЗО ДНЗ № 293 вітає всіх Жінок із весняним святом!!

3 та 4 березня 2016 року у дошкільному закладі пройшли святкові ранки присвячені 8 Березня. Діти дошкільних груп запросили до себе в гості любих матусь, бабусь та сестричок. Привітали їх із святом та проголосили на їхню честь багато чудових, ласкавих слів. Діти своїи матусям розповідали вірші, танцювали, співали, грали з ними та показали виставу "Попелюшка на сучасний лад".
26 лют. 2016

Тиждень взаємовідвідувань

з 22 по 26 лютого 2016 року пройшов тиждень взаємовідвідувань, між КЗО ДНЗ № 293 та СЗШ № 16. Дошкільний заклад запропанував для перегляду відкиті заняття у групі раннього віку "Дзвіночки" ( вихователь Новицька М.В.), у групі молодшого дошкільного віку "Затійники" ( вихователь Хлєбас О.Б.), у групі середнього дошкільного віку "Сонечко" (вихователь Шматок Ю.С.) представниками від СЗШ № 16 були директор школи Шульга О.М., вчитель-логопед Храмова Ю.В. та вчитель початкових класів Щербініна Н.І. Педпрацівники дошкільного закладу відвідали відкрите заняття 1 класу СЗШ № 16 та виступи агітбригад у 3 та 4 класах. Активну участь у Тижні відвідування взяла заступник директора СЗШ № 16 Фартушна С.А. Завершився Тиждень взаємовідвідувань педрадою "Роль педметно-розвивального середовища для організації розвитку мовлення дітей у різних вікових групах"