2 черв. 2021

Про звітування керівника

02.07.2021 року 0 14.00 відбудуться загальні збори колективу закладу та звітування керівника перед працівниками та громадськістю.
20 трав. 2021

День вишиванки

Всесвітний день вишиванки - міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції
30 квіт. 2021

Радість спільної праці

Весняна толока
3 бер. 2021

Уроки доброти для малят

Дошкільний заклад взяв участь у Всеукраїнському занятті доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.
26 лист. 2020

Педрада - нарада для педагогів

26 листопада відбулася психолого-педагогічна педрада "Впровадження нових сучасних форм і методів для досягнення позитивних результатів у питаннях розвитку, виховання та навчання дітей дошкільного віку".
30 жовт. 2020

Тиждень безпеки

З 26 по 30 жовтня у закладі пройшов тиждень безпеки
20 серп. 2020

Кожна дитина - це маленький актор.

Одним із ефективних засобів педагогічного впливу на розвиток творчої особистості дошкільника є театралізована діяльність. Вона сприяє естетичному вихованню дітей, прилучає їх до мистетцтва, розвиває вміння бачити, чути, розуміти красу слова та дії. Сьогодні, 20 серпня, в дошкільному закладі пройшов день театралізованих ігор, де кожна вікова група створювала свій театр.
12 серп. 2020

"Як дитина бігає і грається, так їй здоров'я усміхається"

Кожного дня у дошкільному закладі приділяється велика увага рухливим іграм. Вони підтримують здоров'я та зміцнюють імунетет, розвивають у дітей фізичну активність, увагу, дрібну моторику, спритність, швидкість реакцій і просто дарують радість дітям. Діти залюбки беруть участь у різноманітних рухливих іграх та ігрових вправах. Особливе задоволення у дітей викликають ігри з атрибутами.
5 серп. 2020

Хоровод музичних звуків

Сьогодні у дошкільний заклад завітали музичні звуки, вони створили хоровод та запросили у світ чарівної музики. Разом з дошкільнятами вони грали на музичних інструментах, танцювали та розважалися.
3 серп. 2020

Профілактика дитячого травматизму