Навчальний процес

ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ У ДОШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ

Навчальний рік у дошкільному закладі починається 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року. З 31 червня до 31 серпня (оздоровчий період) у дошкільному закладі проводиться оздоровлення дітей.

Навчальний заклад здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та період оздоровлення. План роботи схвалюється педагогічною радою дошкільного закладу, затверджується керівником дошкільного закладу і погоджується з відділом освіти Кіровської районної у місті ради.

План роботи дошкільного закладу на оздоровчий період погоджується з територіальною санітарно - епідеміологічною службою Кіровського району.

У дошкільному закладі визначена українська мова навчання і виховання дітей. Навчально - виховний процес у дошкільному навчальному закладі здійснюється за Державними програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки України.

Дошкільний заклад організовує освітній процес за такими пріоритетними напрямками: - охорона безпеки життєдіяльності дітей.