26 лист. 2015

Вітаміни нас врятують і здоровя подарують

У дитячому садку пройшла музична розвага " Вітаміни нас врятують і здоровя подарують" У гості до дітей завітав лікар Айболить, і ще раз нагадав дітям про користь овочів та фруктів та наголосив, щоб бути здоровим потрібно не тільки правильно харчуватися, а й займатися спортом.
25 лист. 2015

Педагогічна рада

25.11.2015 року у ДНЗ відбулась педагогічна рада на тему " Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства", де обговорювались актуальні завдання сьогодення - виховання громадянина з високим рівнем громадянської свідомості,патріотизму,активності,поваги до прав і свобод демократичного суспільства.
25 лист. 2015

Родинна квітка

У групі "Капітошки" старшого дошкільного віку вихователь Каракуця Ніна Іванівна провела відкрите заняття комбінованого типу "Родинна квітка". Діти відмінно справилися із завданням та в ігровій формі, але по серйозному, вели бесіду про родину та її значення у житті кожної людини.
24 лист. 2015

Троє поросят - навчають дівчат та хлопят

До дітей завітав у гості театр " Кино- Ослик" із виставою "Троє поросят ". Діти разом з героями вчилися дружити,поважати один одного та бути відповідальними.
13 лист. 2015

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 09 по 13 листопада в ДНЗ пройшов тиждень безпеки дорожнього руху. Діти поглибили свої знання про поводження на вулиці через інтерактивні ігри,тренінги.бесіди,моделювання ситуацій та заняття.
6 лист. 2015

Осінній ярмарок - на забаву дітям

За традицією восени у нашому садку проходить чудове свято - " Осінній ярмарок", до підготовки якого багато зусиль докладають не тільки діти , а й їхні батьки,виготовляючи поробки з природного матеріалу для виставки. Присутні на святі глибше познайомилися із традиціями та звичаями українського народу та отримали великий заряд позитивних емоцій.
3 лист. 2015

тиждень правових знань у дошкільному закладі

У дошкільному закладі з 26 по 30 жовтня пройшов тиждень правових знань. Діти поповнили знання про права дітей,ознайомились із головними документами та в ігровій формі вчилися застосовувати іх на практиці. Для педагогів закладу був проведений семінар " Виховання національної та громадянської самосвідомості особистості через формування правового світогляду дошкільників. Для батьків пройшло засідання школи батьківських наук " Зберегти дитинство наш обовязок",а до діток завідав театр " Оленка " з виставою "Вітер змін",під час якої діти закріпили свої знання про права дитини.