16 груд. 2015

час театралізованої діяльності

16 грудня діти середньої групи "Всезнайки" разом із лісовими мешканцями із казки "Лісова хатинка" вчилися дружити, захищати одне одного, бути відповідальними. Разом із звірятами діти весело провели час, отримали заряд бадьорості та веселий настрій на цілий день.
2 груд. 2015

Вчимо креативності

У нашому садочку дітей вчили нетрадиційним технікам малювання ,а саме : у старшій групі "Капітошки" - ниткографії, а у молодшій групі " Затійники" - плямографії. На заняттях були задіяні студенти Дніпропетровського педагогічного коледжу ДНУ ім. О.Гончара.
26 лист. 2015

Вітаміни нас врятують і здоровя подарують

У дитячому садку пройшла музична розвага " Вітаміни нас врятують і здоровя подарують" У гості до дітей завітав лікар Айболить, і ще раз нагадав дітям про користь овочів та фруктів та наголосив, щоб бути здоровим потрібно не тільки правильно харчуватися, а й займатися спортом.
25 лист. 2015

Педагогічна рада

25.11.2015 року у ДНЗ відбулась педагогічна рада на тему " Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства", де обговорювались актуальні завдання сьогодення - виховання громадянина з високим рівнем громадянської свідомості,патріотизму,активності,поваги до прав і свобод демократичного суспільства.
25 лист. 2015

Родинна квітка

У групі "Капітошки" старшого дошкільного віку вихователь Каракуця Ніна Іванівна провела відкрите заняття комбінованого типу "Родинна квітка". Діти відмінно справилися із завданням та в ігровій формі, але по серйозному, вели бесіду про родину та її значення у житті кожної людини.
24 лист. 2015

Троє порося - навчають дівчат та хлопят

До дітей завітав у гості театр " Кино- Ослик" із виставою "Троє поросят ". Діти разом з героями вчилися дружити,поважати один одного та бути відповідальними.
13 лист. 2015

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 09 по 13 листопада в ДНЗ пройшов тиждень безпеки дорожнього руху. Діти поглибили свої знання про поводження на вулиці через інтерактивні ігри,тренінги.бесіди,моделювання ситуацій та заняття.
6 лист. 2015

Осінній ярмарок - на забаву дітям

За традицією восени у нашому садку проходить чудове свято - " Осінній ярмарок", до підготовки якого багато зусиль докладають не тільки діти , а й їхні батьки,виготовляючи поробки з природного матеріалу для виставки. Присутні на святі глибше познайомилися із традиціями та звичаями українського народу та отримали великий заряд позитивних емоцій.
3 лист. 2015

тиждень правових знань у дошкільному закладі

У дошкільному закладі з 26 по 30 жовтня пройшов тиждень правових знань. Діти поповнили знання про права дітей,ознайомились із головними документами та в ігровій формі вчилися застосовувати іх на практиці. Для педагогів закладу був проведений семінар " Виховання національної та громадянської самосвідомості особистості через формування правового світогляду дошкільників. Для батьків пройшло засідання школи батьківських наук " Зберегти дитинство наш обовязок",а до діток завідав театр " Оленка " з виставою під час якої діти закріпили свої знання про права дитини.
26 жовт. 2015

Вітаміни нас врятують і здоровя подарують