9 лист. 2018

Осінній ярмарок

В дошкільному закладі відбувся святковий осінній ярмарок
13 лип. 2018

Спорт- здоров'я, спорт-це сила, що надає всім дітям крила!

13 липня в дошкільному закладі відбулися "Веселі старти" з елементами футболу для дітей старшого дошкільного віку.
30 трав. 2018

Творчі майстеркласи для малят

25 травня 2018 р. у старшій групі №5 пройшли майстер класи з вітражування, аквагриму та розпису по тканині.
19 квіт. 2018

Тиждень безпеки дитини

В дошкільному закладі з 10 квітня по 20 квітня проходить тиждень безпеки дитини.
7 бер. 2018

Зі святом вас, найдорожчі!

З днем 8-го Березня, Із весняним святом, З пролісками першими В цей чудовий час Мами наші рідні І бабусі милі, Від усього серця Ми вітаєм Вас!
16 лют. 2018

Педагогічна рада "Підвищення професійної компетентністі педагогічних працівників"

15.02.2018 року відбулося засідання педагогічної ради, на тему "Підвищення професійної компетентності педагогічних працівників".
10 січ. 2018

Модеративний семінар

Відбувся у дитячому закладі модеративний семінар для вихователів "Дитячі ігри очима дорослих". Мета семінару була спрямована на розвиток творчого підходу до організації гри й керівництва нею, підвищення педагогічної майстерності, сприяння розвитку творчих здібностей.
29 груд. 2017

З Новим Роком!!

На прикінці грудня у дошкільний заклад завітали дід Мороз із Снігуронькою та своєю поміницею Сніжкою. Вони з дітьми водили хороводи навколо ялинки, співали святкові пісні. А діти дідуся порадували новорічними віршиками.
24 лист. 2017

Педагогічна рада "Створення фундаменту успішності дитини в умовах нової української школи

Педагогічна рада про актуальне.
10 лист. 2017

Стежина до себе

У закладі пройшов для помічників вихователів тренінг "Стежина до себе". Під час тренінгу помічники вихователя вчилися розпізнавати свої почуття, дарували одне одному доброту, веселий настрій, відвертість і цілеспрямованість.