УВАГА!!!!! БПЛА "Shahed"

28 лют. 2024
Як розпізнати БПЛА "Shahed" та уберегтися від нього

Якщо почули характерний звук, схожий на роботу двигуна мопеда чи бензопили - намагайтесь потрапити в  укриття. Можна скористатися підвалами; цокольними поверхами будинків, підземними паркінгами, переходами, дотримуйтесь правила "двох стін".

• Не залишайтесь в транспорті, вийдіть та відбіжіть подалі від дороги. І там знайдіть можливе укриття.
  • Намагайтеся обирати місця для укриття подалі від військових стратегічних об’єктів та адміністративних установ.
  • Не ховайтесь у під’їздах, під арками на сходових майданчиках, у підвалах панельних будинків, біля автомобільної техніки, автозаправних станцій тощо.
  • Не наближайтеся до місця падіння збитого дрона, не чіпайте уламки!