Тижні безпеки в дошкільному закладі

14 квіт. 2023
З 17.04.2023 - 21.04.2023 відбудеться онлайн заходи серед вихованців дошкільного закладу з основ безпеки життєдіяльності дитини

З метою попередження надзвичайних ситуацій, загострення уваги на необхідності дотримання основ безпеки життєдіяльності під час воєнного стану з 17 по 21 квітня у дошкільному закладі був проведений «Тиждень знань безпеки життєдіяльності».

Сьогодні, у воєнний час, проблема безпеки розглядається, як базисна потреба людини, тому на дошкільний заклад покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.

Робота з безпеки життєдіяльності планується згідно Базового компоненту, Базової програми розвитку дітей дошкільного віку «Дитина» за такими розділами:

-  «Дитина і природа»;

-  «Дитина і вулиця»;

-  «Дитина серед людей».

В цих розділах містяться такі питання: безпека в побуті, на спортивних та ігрових майданчиках, під час перебування в групі, пожежна безпека,   електротравматизм, безпека під час грози, повені, інших стихійних лих, безпека праці, особиста гігієна та здоровий спосіб життя.