Педрада - нарада для педагогів

26 лист. 2020

26 листопада відбулася психолого-педагогічна педрада "Впровадження нових сучасних форм і методів для досягнення позитивних результатів у питаннях розвитку, виховання та навчання дітей дошкільного віку". Розглядалися питання забезпечення переходу дитини з домашнього середовища в дошкільну освіту та соціальне здоров'я дитини в умовах ДНЗ.  Практичний психолог закладу Ягджиєва В.В. провела ресурсну зустріч для педагогів з циклу "Відновлюємо сили" з використанням арт технік.