Тиждень безпеки дитини

21 квіт. 2017
Театр "Комікси" в гостях у дітей з розважально-пізнавальною програмою "Безпека дитини"

Відповідно до перспективного плану освітньо-виховної роботи на 2016-2017 н.р. в КЗО ДНЗ №293 з 18.04.2017 по 21.04.2017 був проведений «Тиждень безпеки дитини».

Основною метою та завданнями «Тижня безпеки дитини» були:

-                      удосконалення професійної майстерності педпрацівників та впровадження в навчально-виховний процес ефективних інтерактивних методик, передового досвіду з питань безпеки життєдіяльності;

-                      надання дітям елементарних знань про себе, навколишнє середовище, надзвичайні ситуації, безпеку життєдіяльності та виховання у них гуманного ставлення до життя і здоров’я як найвищих людських цінностей, формування навичок само- та взаємодопомоги, любові, поваги до дорослих, один до одного;

-                      формування у дітей навичок особистої гігієни та правил безпечної поведінки в оточуючому середовищі;

-                      відпрацювання працівниками ДНЗ питань щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації, ліквідації їх наслідків та захисту персоналу і дітей.

Протягом тижня з дітьми і персоналом ДНЗ були виконані всі заходи, передбачені планами проведення «Тижня безпеки дитини» та тренування.

На високому організаційному та методичному рівні проведені заняття в групах: №2 (вихователь Новицька М.В.), №3 (вихователі Редько Н.О., Каракуця Н.І.), №4 (вихователі Плахотна О.П., Хлєбас О.Б.), №5 (вихователі Дубініна Н.М., Морозюк Н.П.), №6 (вихователі Лелека Н.М.,Шматок Ю.С.).