29 квіт. 2024

Конкурс Художників

Наші правники долучились до конкурсу художників, який оголосила Місцева Професійна спілка "Об'єднання Працівників Освіти"
26 квіт. 2024

Акція "Посади дерево"

в рамках Тижня єкологічного виховання дошкільнят, у дошкільному закладі пройшла акція "Посади дерево". До акції активно долучились педагоги разом зі своїми дітками та внуками. Вони висадили улюблені дерева та кущі, чим зробили прекраснішим наше місто!!
5 квіт. 2024

Єдина розминка "Дніпро. Штурм. Здоров'я"

З нагоди відзначення Всесвітнього дня здоров’я, працівники та вихованці нашого закладу долучилися до Єдиної розминки «Дніпро. Штурм. Здоров’я»
2 квіт. 2024

Акція "Одягни синє"

02.04.2024р. заклад прийняв участь у міський акції «Одягни синє», до Всесвітнього дня розповсюдження інформації про аутизм.
29 бер. 2024

Ми першли на змішану форму навчання!

З 01.04.2024 наш заклад перейшов на змішану форму навчання.
6 бер. 2024

Фестиваль малюнків

Педагоги долучились до фестивалю малюнків з нагоди відзначення 210 - річчя дня народження Тараса Шевченка!!!
28 лют. 2024

УВАГА!!!!! БПЛА "Shahed"

Як розпізнати БПЛА "Shahed" та уберегтися від нього
28 лют. 2024

Правила безпеки

Правила, які допоможуть від чадного газу
1 січ. 2024

З НОВИМ РОКОМ!!!!!

Вітаємо із найсвітлішим святом — із Різдвом Христовим! Нехай у вашій родині панує мир, злагода та любов, нехай діти ростуть добрими та вдячними. Бажаємо багатства, гармонії, сімейного затишку та благополуччя! І хай Янгол різдвяний захищає вашу родину!
10 груд. 2023

16 днів проти насилля!!!

із 25 листопада по 10 грудня, є символічними. У ці дні поєднуються заходи проти насильства в сім'ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, боротьби зі СНІДом, рабством та дій щодо захисту прав людини.