Моніторінг якості освіти закладу

Особливостями проведення обстеження у поточному році  є врахування дистанційної форми проведення освітнього процесу у зв’язку із воєнним станом  в Україні.

Обстеження здійснювалося за основними напрямами Базового компоненту : «Особистість дитини», «Дитина в соціумі», «Дитина в природному довкіллі», «Дитина у світі мистецтва», «Гра дитини», «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі», «Мовлення дитини».

Результати моніторингового вивчення рівня досягнень дітей за 2022 – 2023 навчальний рік в закладі освіти свідчать:

Освітні напрями

Показник на вересень 2023р. у %

1

Освітній напрям «Особистість дитини»

84

2

Освітній напрям «Дитина в соціумі»

81

3

Освітній напрям «Дитина в природному довкіллі»

83

4

Освітній напрям «Дитина у світі мистецтва»

82

5

Освітній напрям «Гра дитини»

89

6

Освітній напрям «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі»

81

7

Освітній напрям «Мовлення дитини»

62

Протягом навчального року педагогами буде проведено освітню роботу , яка буде спрямована на продовження формування та розвитку компетенцій дітей з урахуванням дистанційної форми освіти під час воєнного стану.