Освітні програми за якими працює ДНЗ

Державні програми:

1. Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція) – К., 2012
  2. «Дитина», освітня програма для дітей від 2 до 7 років (науковий керівник Огнев’юк  В.О.
Парціальні програми:
  1. «Радість творчості», програма художньо-естетичного  розвитку дітей раннього та дошкільного віку  (авт. Борщ Р.М., Самойлик Д.В.).
  2. «Про себе треба знати, про себе треба дбати», програма з основи здоров`я та  Безпеки жттєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років (авт. Лохвицька Л.В.).
  3. «Грайлик», програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі (авт. Березіна О.М., Гніровська О.З., Линник Т.А.).
  4. «Казкова фізкультура», програма з фізичного виховання дітей раннього та  дошкільного віку (авт. Єфименко М.М.)
  5.  «Скарбниця моралі», програма з морального виховання дітей дошкільного віку (Л.Лохвицька).
  6. «Дитяча хореографія» програма роботи хореографічного гуртка  (А.Шевчук).
  7. «Мудрі шахи» програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку грі в шахи (В.В.Семизоров).
  8.  Українське народознавство в дошкільному закладі (А.М.Богуш)

Навчально-методичні посібники:

1. Соняшник. Навчально-методичний посібник. Калуська Л.В. укр. Мандрівець, 2013.
  2. Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах. Алєксєєнко К.В. та ін. укр. МЦФР – Україна, 2013.
  3. Педагогічна рада у дошкільному навчальному закладі: технологія розробки, підготовка і проведення. Романюк І.А. укр. Мандрівець, 2014.
  4. Дошкільникам – освіта для сталого розвитку. Гавриш Н.В., Пометун О.І., Саприкіна О.В. укр. Ліра, 2014.
  5. Дошкільнятам про світ природи. Старший дошкільний вік. Бєлєнька Г.В., Науменко Т.С., Половіна О.А. укр. Генеза, 2013.
  6. Барвиста радість. Розвиток творчих здібностей дітей. Шульга Л.М. укр. ЛІПС, 2011.
  7. Ігрова діяльність дошкільника. Піроженко Т.О., Карасьова К.В. укр. Генеза, 2013.
  8. Розвиток мовлення дітей старшого дошкільного віку. Методичний посібник. Богуш А.М., Гавриш Н.В. укр. Генеза, 2013.
  9. Українська мозаїка: книга для читання в дошкільному закладі і родинному колі. Вакуленко Н.І., Гураш Л.В., Долинна О.П., Низковська О.В. укр. Мандрівець, 2011.
  10.  Осінь – зима (аплікація, ліплення, конструювання, оригамі). Альбом для розвитку творчих здібностей малюка (серія «Маленький митець»). Бровченко А.В. укр. Генеза, 2013.
  11.  Петриківський первоцвіт. Комплект навчальної літератури: альбом майбутнього художника, 5-й рік життя, 6-й рік життя. Купрієнко В.І., Міхіна Н.О., Корінько І.Б. та ін. укр. Мандрівець.
  12.  Соціальний розвиток дитини. Старший дошкільний вік. Методичний посібник. Поніманська Т.І. та ін., укр., Генеза 2013р.
  13.  Фізичне виховання, основи здоровїя та безпеки життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку. Методичний посібник. Богініч О.Л. та ін.. укр..Генеза 2013р.